Čerpací technika velkoobchod-maloobchod

Technická pomoc (denně 7 - 19 h.)
+420 724 822 688

O nás

S čerpadly značky AQUACUP se můžete setkávat již 20 let. Vznik této obchodní značky je propojen se společností AQUATRADING s.r.o., jednoho s nejvýznamnějších distributorů čerpací techniky na českém a slovenském trhu.


Na samém začátku stála myšlenka vytvoření ucelené řady čerpadel, která by svou šíří a kvalitou plně pokrývala potřeby a nároky našich zákazníků, a to zejména s využitím v domácnostech, chatách či zahradách.


Postupem času jsme také díky Vaší stoupající poptávce tuto řadu čerpadel rozšířili o čerpadla a sestavy určené do náročnějších provozů. Přidali jsme také jezírkový program, který se v krátké době stal oblíbeným a velmi žádaným a má již své pevné místo na trhu s touto technikou.


Cítíme velkou odpovědnost, když nás Vaše rostoucí nároky nutí hledat stále lepší a dokonalejší výrobní postupy. Při těchto činnostech hledáme optimální poměr kvality, ceny a výkonu. Doufáme, že budete s naší technikou i nadále spokojeni.


Každý Váš nápad, dotaz a připomínka bude pro nás novou výzvou, jak naši činnost posunout zase o kus dále. Jsme připraveni řešit Vaše každodenní dotazy, kdy se můžete spolehnout na náš profesionální přístup, poradenské služby a kvalitní servis.

Společnost klade důraz především na individuální přístup ke každému zákazníkovi a snaží se najít nejvhodnější řešení na míru. Dalším stěžejním pilířem v obchodní filozofii firmy lze považovat silnou technickou podporu a maximální zkrácení procesu případných reklamací.

Své dobré jméno buduje na kvalitních službách a portfoliu produktů, které je neustále rozšiřováno a inovováno. K základnímu sortimentu společnosti patří zejména domácí vodárny, ponorná čerpadla, kalová a drenážní čerpadla, jezírkový sortiment, tlakové nádoby a sběrné nádrže.


20 let na trhu

Aquacup s.r.o. vznikla v roce 2000 jako dceřiná společnost společnosti Aquatrading s.r.o. V roce 2013 proběhlo přestěhování firmy z Uherského Ostrohu do zakoupených a nově postavených prostor v průmyslovém areálu ve Veselí nad Moravou. Společnost disponuje velkými skladovacími prostory, tudíž převážná část zboží je vždy skladem.

V současné době tedy nabízí velmi kvalitní zázemí s možností návštěvy za účelem odborné konzultace a případný osobní odběr zboží na provozovně zdarma. 20 letá tradice na trhu navíc poskytuje dostatečnou jistotu nákupu na internetu s následnou servisní službou.